پسری که با نایلون دسته دار شفاف خودکشی کرده است

این نایلون دسته دار شفاف، مواد غذایی دیدن داخل آن را آسان تر می کند. می توانید با استفاده از قلم نمدی، نام کالا را روی کیف شفاف بنویسید، اندازه 15 در 26 سانتی متر.

ذخیره سازی مواد غذایی چند منظوره: مناسب برای میان وعده، ناهار، منجمد کردن گوشت، مرغ، ماهی، میوه ها و سبزیجات. دسته های کراوات بسیار راحت گره می خورند و باز می شوند، کیسه های 120 ماه ها دوام می آورند.

ایمن در فریزر: کیسه فریزر غذا را برای مدت طولانی تری تازه و پر طعم نگه می دارد.

سازگار با محیط زیست و بادوام: ساخته شده با پلاستیک غیر سمی و بدون BPA، این کیسه های فریزر ایمن برای مواد غذایی هستند.

تازه و بهداشتی: آب بندی بدون دردسر فقط دسته را ببندید، بسیار همه کاره است که می توان از آن برای سایر مصارف ذخیره سازی روزانه مانند آرایش یا لوازم بهداشتی یا هنگام مسافرت استفاده کرد.

وقتی نوبت به تهیه وعده های غذایی، نگهداری باقی مانده غذاها، یا تازه و خوشمزه نگه داشتن محصولات پخته می شود، به کیسه های فریزر قابل اعتمادی نیاز دارید که مواد غذایی را ایمن نگه دارند.

کیسه های نگهداری مواد غذایی نهایی برای گوشت، سبزیجات، ماهی، مرغ، باقی مانده غذاها، شیرینی ها و هر چیز دیگری که دوست دارید در آشپزخانه درست کنید.

نایلون
نایلون یک الیاف مصنوعی با بافت ابریشمی است که معمولا در وسایل فضای باز مانند کیسه خواب، چادر، طناب استفاده می شود. سایر کاربردهای رایج عبارتند از: چتر، لباس و چتر نجات.

نایلون در اصل برای استفاده به عنوان یک ماده سبک وزن در طول جنگ جهانی دوم ساخته شد و بیشتر در چتر نجات استفاده شد.

نایلون سبک، قوی است و به سرعت خشک می شود، به همین دلیل است که معمولاً برای وسایل در فضای باز استفاده می شود.

نایلون مانند سایر پلاستیک ها از نفت به دست می آید.

نایلون چندین نگرانی زیست محیطی دارد که باید از آنها آگاه باشید.

اما، اگر به درستی استفاده شود، می‌تواند ابزاری باشد که به ما کمک می‌کند در طول انتقال از پلاستیک‌های یک‌بار مصرف، سازگارتر با محیط زیست باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.