صندل دخترانه بچه گانه قد کودکان را بلند می کند

این مدل صندل دخترانه بچه گانه  بسیار برای فصل بهار و تابستان مناسب است زیرا به دلیل گرما؛ پا در حرارت خاصی قرار نمی گیرد.

صندل ساده ترین شکل پوشش پا است که از یک کفی تشکیل شده است که با استفاده از پیکربندی تسمه ها روی پا نگه داشته می شود. صندل ها می توانند سودمند باشند و از یک فروشنده خیابانی در بمبئی با چند روپیه خریداری شوند.

یا یک اثر هنری که توسط Manolo Blahnik طراحی شده و به قیمت چند صد دلار از یک بوتیک گران قیمت به فروش می رسد.

صندل ها از هر جنس ممکن چوب، چرم، منسوجات، نی، فلز و حتی سنگ ساخته شده اند و تقریباً در تمام فرهنگ های جهان بر هر طبقه ای از جامعه زیبا شده اند.

صندل ها قدیمی ترین و رایج ترین پوشش پا در سراسر جهان هستند. نمونه‌های باستان‌شناسی کشف‌شده از فرهنگ آناسازی در جنوب غربی آمریکا، به ۸۰۰۰ سال پیش برمی‌گردد.

صندل

این صندل‌های بافته شده و بافته شده، یک کف محافظ انعطاف‌پذیر ایجاد می‌کردند و از یک بند ساده V شکل استفاده می‌کردند.
صندل ها معمولاً در میان مردمان آب و هوای گرم یافت می شوند.

که در آن ماسه های سوزان و مناظر صخره ای، ساکنان آن حشرات سمی و گیاهان خاردار، توسعه ابتدایی ترین شکل پوشش پا را ضروری می کرد. آب و هوای گرم و خشک به طور کلی استفاده از کفش یا چکمه بسته را ممنوع می کند.

چیزی که در آب و هوای سردتر و مرطوب تر ایجاد می شود. با این حال، از نظر تاریخی، صندل منحصراً در میان مردمان آب و هوای گرم یافت نمی شود.

در ژاپن، صندل‌های گتا ، با کف چوبی، با جوراب‌های پارچه‌ای به نام تابی پوشیده می‌شوند که از رطوبت و سرمای زمستان جلوگیری می‌کند. به طور مشابه، بومیان سیبری شرقی و آلاسکا چکمه های خزدار را می پوشند.

که در دوران باستان به عنوان صندل هایی که روی جوراب های خز بسته شده بودند. در دوره‌ای از تاریخ، جوراب‌های خز به کف پا دوخته می‌شد و یک چکمه ایجاد می‌کرد، اما بند صندل‌ها باقی می‌ماند، به درز کف پا دوخته می‌شد و دور مچ پا بسته می‌شد.

در حالی که اکثر صندل های ساخته شده برای بازار جهانی اوایل دهه 2000 معمولاً از مواد مصنوعی یا بازیافتی مانند لاستیک تولید می شوند، برخی از مواد بومی هنوز برای بازارهای محلی استفاده می شوند.

در هند، پوست گاومیش آبی معمولاً برای ساخت صندل یا چاپپلی برای بازار هند استفاده می شود. از فلز و چوب نیز در هند برای تولید پادوکا استفاده شده استصندل‌های سنتی هندوها با دسته پنجه است.

کف پاها غالباً خمیده بودند و سطح زمین را محدود می‌کردند و از کوچک‌ترین و فروتن‌ترین اشکال حیات محافظت می‌کردند. صندل‌های چوبی پایه‌دار مشابه را می‌توان در پاکستان، افغانستان، و تا سوریه و ترکیه در غرب یافت،

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.