تولید ساعت haylou rs4 روکش طلا برای پسر مسی

شایان ذکر است که ساعت haylou rs4 هوشمند با برنامه Haylou Fun برای اندروید و iOS سازگار است تا به شما کمک کند ساعت را راه‌اندازی کنید و از آن استفاده کنید.

متأسفانه، بهترین نیست و با برنامه های سامسونگ / آمازفیت یا هواوی نه از نظر ظاهری و نه حتی زبانی قابل مقایسه نیست، به جز اینکه دارای عملکردهای اساسی است که با عملکرد نسبتاً روان مناسب این ساعت است.

ساعت

پس از ورود به اپلیکیشن و انتخاب دستگاه RS4، ساعت به اپلیکیشن متصل می شود و سپس می توانیم پروفایل خود (جنس، سن، وزن، قد) را برای اندازه گیری صحیح انتخاب کنیم و در صفحه اصلی، شما می توانید بدون نیاز به تجهیزات اضافی از برخی ویژگی ها، آمار و عملکردها مانند مراحل انجام شده، ساعات خواب، اندازه گیری ضربان قلب که انجام داده اید استفاده کنید و همه اینها با یکپارچه سازی خودکار داده های ساعت در صفحه اصلی با قابلیت آن را به صورت روزانه یا ماهانه مشاهده کنید.

همچنین اهداف ورزشی را تعیین کنید و خود را تشویق کنید که هر روز مقدار تمرین خود را از طریق یک رابط کاربری ساده و قابل درک کامل کنید.

اتصال ساعت هوشمند Haylou RS4 به تلفن شما آسان است. پس از نصب اپلیکیشن Haylou Fun، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با اسکن کد QR ساعت هوشمند، یک دستگاه اضافه کنید و گوشی در عرض چند ثانیه ساعت را جستجو و پیدا می کند.

با این کار با تنظیم خودکار زمان، زبان و آب و هوا و همچنین قابلیت Dial-up به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه پیچیدگی ارتباط برقرار کرده و در صورت وجود نرم افزار ساعت هوشمند را به روز رسانی خواهید کرد.

اعلان ها به وضوح قابل مشاهده هستند و به راحتی قابل خواندن هستند. می‌توانید تعداد زیادی برنامه محبوب مختلف را برای اعلان‌ها در ساعت هوشمند Haylou RS4 انتخاب کنید، به عنوان مثال، WhatsApp ،Twitter ،Facebook ،Instagram ،SMS ،WeChat و سایر برنامه‌ها پشتیبانی می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.